Nederigheid

Onbeduidend en onopvallend zijn is één iets. Nederigheid is iets anders. Het is niet aangeboren. Je kan het wel leren. Met vallen en opstaan.

Reacties

Anoniem zei…
Opmerkelijk hoe deze onooglijke kleine wezentjes in het oog springen omdat ze zichzelf blijven ook op momenten dat ze niet opgemerkt worden, wanneer ze bijna ondersteboven worden gereden. Ze vallen op in hun bescheidenheid.
Anoniem zei…
Echte nederigheid is inderdaad een deugd. Ze trekt aan. Niet voor niets.
Anoniem zei…
Wat fantastisch dat je hiervoor een videoclip van "'s werelds grootste artiest" (sic) gebruikt! Moby is trouwens een praktiserende christen; het bewuste thema zal er maw niet toevallig inzitten. Voor de volledigheid: dit nummer heet "In this world".
Anoniem zei…
Mocht je nog wat meer info hebben over "'s werelds grootste artiest" en andere mooie clips van hem, dan ben ik vragende partij!

Meest gelezen

Zomerwens en enkele leestips van Nikolaas Sintobin sj

Zou God een marsmannetje kunnen zijn? Antwoord van jezuïet astrofysicus George Coyne sj (3/3)

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj

Wijlen paus Franciscus en nieuwe paus Leo: een terugblik en een vooruitblik door Nikolaas Sintobin sj

Boodschap voor mensen die zichzelf voor goede christenen houden - Piet van Breemen sj

De moed om te aanvaarden dat men aanvaard is - Piet van Breemen sj op zijn best

Hoe vind je de juiste weg - hoe vind ik mijn roeping: video-interview van Nikolaas Sintobin sj

Acht dagen in stilte bidden met de Bijbel, wat doet dat met een mens - getuigenis van Nikolaas Sintobin sj

Waarom lijken geloof en wetenschap onverenigbaar? Jezuïet-astrofysicus George Coyne sj antwoordt (2/3)

Tips voor biecht- en andere delicate gesprekken - Pierre Favre sj