Als liefde je uitdaagt om je buiten je comfortzone te wagen



Op kindvriendelijke wijze stelt deze tekenfilm een indringende vraag.

 

Om iemand lief te hebben volstaan goede bedoelingen niet. Evenmin doen zoals je altijd al gedaan hebt met anderen. Soms vraagt het om je comfortzone te verlaten, om je anders op te stellen dan anders en om creatief te zijn.

 

Ben jij daartoe bereid? En zo ja, heb jij hier ervaring mee?

 


Reacties

Anoniem zei…
ja ik heb daar ervaring mee. Elke dag. Mijn hele leven. Het is mijn lust en mijn leven. Het maakt vreselijk eenzaam in deze wereld, maar vooral rijk en vol vertrouwen. Stil. Een rijkdom, niet van deze wereld. Je weet waarom, waarvoor. Anders kun je het niet. En het is niet ik, maar Hij die die liefde is, die die liefde geeft.

Meest gelezen

George Coyne sj, astronoom: waarom God niet alwetend is en toch wel (1/3)

De moed om te aanvaarden dat men aanvaard is - Piet van Breemen sj op zijn best

Waarom lijken geloof en wetenschap onverenigbaar? Jezuïet-astrofysicus George Coyne sj antwoordt (2/3)

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj

Zou God een marsmannetje kunnen zijn? Antwoord van jezuïet astrofysicus George Coyne sj (3/3)

Zomerwens en enkele leestips van Nikolaas Sintobin sj

Waarom je best vrij omspringt met de talrijke tips van Ignatius voor het bidden met de Bijbel (6/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat geen mens over zichzelf gezegd heeft, behalve Jezus - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Traditionalisme in de katholieke Kerk: zo heerlijk (post)modern, tegen wil en dank