De achterkant van biddenonderweg.org, via Facebook-live


Gisteren gingen we met biddenonderweg.org  voor het eerst live op FB. Journalist-medewerker Rick Timmermans interviewde Guido Attema en mezelf over het dagelijks reilen en zeilen van Bidden Onderweg: waarom, hoe, met wie, heel concreet en algemeen.

Wil je weten hoe onze studio eruit ziet én het antwoord krijgen op alle mogelijke vragen, kijk en luister dan hieronder naar deze uitzending. Ook krijg je allerhande tips en een paar vragen.

Reacties

Jan Barendse Sr. zei…
Zelfs als mensen met wie ik leef, werk, woon, omga... mij niet zouden aanvaarden om wie ik ben, mag ik mij aanvaard weten omdat ik aanvaard ben door God. Ik mag mij een kind van God weten sinds ik Zijn Zoon aanvaardde als mijn Redder en Heer. Hij nam mij zoals ik was en veranderd mij - altijd steeds aanvaard - in het beeld van Jezus.

Meest gelezen

Licht dat leven geeft: Tim van de Veen sj legt uit waarover de komende 40-dagenretraite zal gaan

De vasten: ramadan van de christenen? - Verschil tussen christelijk vasten en de ramadan - Een antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Wat maakt vasten tot christelijk vasten? Nikolaas Sintobin sj legt het kort en bondig uit - video

Creativiteit als remedie tegen angst - Serie van Nikolaas Sintobin sj over "Creëren, teken van hoop" (3/8)

Wat is het belangrijkst: Jezus of het Heilig Sacrament - Anthony de Mello sj

Nikolaas Sintobin sj over schuld en boete, de taal die God spreekt, wat hij leerde van een Brusselse bedelaar ... - Videogesprek met Leo Fijen