De achterkant van biddenonderweg.org, via Facebook-live


Gisteren gingen we met biddenonderweg.org  voor het eerst live op FB. Journalist-medewerker Rick Timmermans interviewde Guido Attema en mezelf over het dagelijks reilen en zeilen van Bidden Onderweg: waarom, hoe, met wie, heel concreet en algemeen.

Wil je weten hoe onze studio eruit ziet én het antwoord krijgen op alle mogelijke vragen, kijk en luister dan hieronder naar deze uitzending. Ook krijg je allerhande tips en een paar vragen.

Reacties

Jan Barendse Sr. zei…
Zelfs als mensen met wie ik leef, werk, woon, omga... mij niet zouden aanvaarden om wie ik ben, mag ik mij aanvaard weten omdat ik aanvaard ben door God. Ik mag mij een kind van God weten sinds ik Zijn Zoon aanvaardde als mijn Redder en Heer. Hij nam mij zoals ik was en veranderd mij - altijd steeds aanvaard - in het beeld van Jezus.

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Drie tips van Nikolaas Sintobin sj om van voornemens "goede" voornemens te maken

Drie vragen over het ondraaglijk realisme van de kindheidsevangelies - Homilie van Nikolaas Sintobin sj - Drie koningen - met wondermooie tekenfilm

Wat zou jij doen, was dit de laatste dag van je leven? - Heftig videootje

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)

Allereerste verklaring waarom je je niet lekker voelt - Help, het gaat niet goed met mij (6/11)

Een weigering die plezier doet - Citaat van Theresia van Lisieux