Kiezen is verliezen. Dan maar niet ...?


Ik wist door mijn keuze verloren ieder ander verlokkend bestaan. Ik heb dan maar niet gekozen, en het  leven is voorbij gegaan.

Kiezen is mogelijk. Je leven hangt er vanaf.




Reacties

e.harland-hazebroek zei…
Verkeerd kiezen, je ontkomt er niet aan.
Dan maar verder, andere kant op; beter proberen dan wachten..op niets..Vertrouwen op een nieuwe kans.
Truus van Dam zei…
Kiezen is heel moeilijk , Je hele leven bestaat uit kiezen soms kies je werk en kom je er later achter dat , het niet de juiste keus was . Of je kiest de verkeerde partner alles is mogelijk het heeft ook voor mij met zelfverzekerheid te maken. Als je , je er goed bij voelt maak je ook de juiste keus. Zo kies je ook voor God of niet.

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle