Pat


Gisteren de hele dag deelgenomen aan een workshop met Pat Coyle. Pat is directrice van het JCC, het Jesuit Communication Centre in Dublin. Niet minder dan 9 mensen werken daar. Jezuïeten en leken, journalisten, informatici, internetdeskundigen … allen professioneel geschoold.


Het belang van internet wordt me steeds duidelijker. Radio en televisie blijven belangrijk. Maar het gewicht van het internet neemt exponentieel toe. Inderdaad, in een boek kan je veel grondiger de zaken uiteenzetten. Inderdaad, niets kan een persoonlijke ontmoeting vervangen. Maar het is gewoon een feit dat jonge en minder jonge mensen vandaag massaal communiceren en zich informeren via het web.


Aan ons de uitdaging om meer werkinstrumenten uit te werken die aangepast zijn aan dit nieuwe medium. We staan hier voor een revolutie.


En het begint nog maar.

Reacties

Anoniem zei…
You're right, but how to make the huge chances stick out more clearly in comparison to this "it's new, I know nothing about it, keep it away from me" attitude?

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Drie tips van Nikolaas Sintobin sj om van voornemens "goede" voornemens te maken

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Is dit een ontluisterend kerstverhaal? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het kerstfeest

Drie vragen over het ondraaglijk realisme van de kindheidsevangelies - Homilie van Nikolaas Sintobin sj - Drie koningen - met wondermooie tekenfilm

Wat zou jij doen, was dit de laatste dag van je leven? - Heftig videootje

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)