Enzo Bianchi legt uit waarom voor christenen het woord "God" niet het belangrijkste is



Deze dagen bereiden we ons voor om de geboorte te herdenken van een mens.

Enzo Bianchi, stichter van de monastieke gemeenschap van Bose (Italië), legt met veel overtuiging uit dat precies dit de eigenheid is van het christendom.




Reacties

Jan Blokker zei…
De titel van dit bericht is kort door de bocht. In de context klinkt het werkelijke getuigenis door. Hetzelfde kan worden gezegd over de Waarheid, de Weg en het Leven vervolgd door "niemand komt tot de Vader dan door Mij. Het betreft ook hier de persoon Jezus Christus (geen wetenschap), Gods eniggeboren Zoon.
1 Johannes 5:12 Wie de Zoon heeft, heeft het leven; wie de Zoon van God niet heeft, heeft het leven niet.

Meest gelezen

"De nacht loopt ten einde, de dag breekt aan" - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor de eerste zondag van de Advent

Vier redenen waarom ik houd van de Advent - Een overweging van Nikolaas Sintobin sj

Hoe op vruchtbare wijze een digitale adventsretraite doen? Uitleg door Nikolaas Sintobin sj

De weg van Maria - Leo Fijen in gesprek met Nikolaas Sintobin sj - Video

Botsen om jezelf te worden ... Waarom straffen bevrijdend kan zijn (10/10)

Podcast-interview met Nikolaas Sintobin sj over "God zelf ontmoeten" en over de net uitgegeven "Bijbel" van de geestelijke begeleiding

Een wonder, wat is dat eigenlijk ? - Wijsheid van Anthony de Mello sj