Dit wordt een hoogstandje!


Deze morgen hebben we met Liene Denkers (stem), Guido Attema (digitale producer) en mezelf (stem) de teksten van Eeuwig duurt zijn trouw ingesproken.

Geloof me, zowel inhoudelijk als technisch worden die podcasts een hoogstandje.

Schrijf nu in voor de digitale 40-dagenretraite. We vormen nu reeds een een gemeenschap van en om en bij de 7.500 deelnemers.




Reacties

T zei…
Geweldig dat er podcasts komen...ik zie ernaar uit! Dank voor alle moeite!

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf