Apokalyps


Daarnet kwam er een mailtje binnen via facebook of ik lid wilde worden van een “facebook group” uit Chili. Gisteren had ik een skypegesprek met een Ierse medebroeder om hem een advies te vragen. De webcam maakte dat we mekaar ook konden zien. En zelfs binnen onze gemeenschap gebruiken we meer en meer het internet om met mekaar te communiceren.


Deze morgen heb ik een homilie gemaakt voor een uitvaart. Ik heb me vooral geïnspireerd aan een lezing uit het boek Apokalyps. 2000 jaar oud. Nog steeds even mysterieus als mooi. Dat blijft.

Reacties

Anoniem zei…
Alles verandert, maar sommige dingen blijven. Dat is dan ook de grote uitdaging van deze tijd: in alle veranderingen zo goed mogelijk proberen mee te gaan, maar hierin je wortels niet vergeten; de dingen die blijven, de dingen die belangrijk zijn.
én wetende dat ook in die veranderingen belangrijke dingen te vinden zijn.
Inderdaad, het belangrijke, God, kan je vinden "in alle dingen"!

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Drie tips van Nikolaas Sintobin sj om van voornemens "goede" voornemens te maken

Drie vragen over het ondraaglijk realisme van de kindheidsevangelies - Homilie van Nikolaas Sintobin sj - Drie koningen - met wondermooie tekenfilm

Wat zou jij doen, was dit de laatste dag van je leven? - Heftig videootje

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)

Allereerste verklaring waarom je je niet lekker voelt - Help, het gaat niet goed met mij (6/11)

Een weigering die plezier doet - Citaat van Theresia van Lisieux