Vind ik leuk










Het Jezuïeten Communicatie Centrum is gestart met een Facebookpagina van de "Jezuïeten".

Regelmatig wordt op deze pagina nieuws gepost van en over de jezuïeten en hun medewerkers; uit Nederland en Vlaanderen, maar ook van ver daarbuiten:

links naar nieuwe bijdragen op onze eigen websites;
  • links naar nieuws  over jezuïeten en/of hun medewerkers op andere websites in binnen- en buitenland;
  • tekstmateriaal of korte video's;
  • ...
Graag nodig ik u uit om kennis te maken met dit nieuwe intitiatief en het desgewenst op te nemen bij uw favorieten.

Wil u ons een kleine dienst verlenen, dan kan u klikken op het "Vind ik leuk"-vakje. Dat kan  hetzij op de FB-pagina zelf, hetzij hiernaast, in het icoontje boven de "Google translate -  functie". Voor u maakt dat weinig verschil uit. Voor ons wel. Je moet namelijk een voldoende groot aantal "fans" hebben om gebruik te kunnen maken van een aantal technische snufjes van Facebook.

Welkom en dank!

Reacties

Meest gelezen

Waarom katholieken heiligen vereren

Deze blog en de blogger gaan er even tusssenuit, maar laten je niet alleen

Gebed is niet nuttig. Wat is het dan wel?

Wonder

Ignatius van Loyola: de moed om te kiezen voor het onzekere - anecdote - animatiefilm

Ziel van Christus

Ignatiaanse pedagogie als springplank naar meer menselijkheid: humaniora - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (6/6)