Gewijde nieuwe kleren


Met ingang van gisteren zit de ignatiaanse gebedswebsite "Gewijde Ruimte"" in heel nieuwe kleren.

Het is nog maar het begin van een ingrijpende restyling van deze internationale jezuïetenwebsite die dagelijks in 20 verschillende talen een nieuwe bijbelmeditatie aanbiedt. Het is de bedoeling dat u over afzienbare tijd de look van de pagina's helemaal zult kunnen aanpassen aan uw persoonlijk smaak (lettertype, achtergrondkleur ...). Ook zal u, desgewenst, achtergrondmuziek kunnen aanklikken.

Sinds gisteren is er ook een Facebook-pagina aangemaakt voor Gewijde Ruimte. Aarzel niet om ze te "liken"!

Nog enkele cijfers: dagelijks brengen gemiddeld een kleine 300 mensen een bezoek aan Gewijde Ruimte. Op maandbasis zijn er gemiddeld om en bij de 2000 unieke bezoekers, dwz 2000 verschillende mensen die naar de website toe komen. Er mogen er gerust nog wat bijkomen. Aarzelt u dus niet om, als u dat wenst, om wat reclame te maken voor Gewijde Ruimte.

Reacties

Meest gelezen

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Een exclusieve ignatiaanse wijze om je zomer nóg beter in te gaan - Schrijf je in voor deze webinar met Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj

Waarom is Jezus eigenlijk naar ons toe gekomen? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Onderscheidend luisteren en spreken - Nikolaas Sintobin sj over de subtiele rijkdom van het luistergesprek

Theresia van Lisieux aan het woord: de vreugde van de onvolmaaktheid

Een vriendschappelijke begroeting die er geen bleek te zijn - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj