Kim Feenstra vertelt hoe God haar geroepen heeft



Op 7 mei 2014 is het weer zover. Dan komt de nieuwe editie van "Op zoek naar God, in de stilte" op de buis (21:20  op NL3), zes weken lang.

In onderstaand fragment uit de serie van vorig jaar vertelt Kim Feenstra over wat God in haar leven betekent.

Reacties

Anoniem zei…
Dank U Dank U Pastor Nikolaas Sintobin SJ en mooie Jonge Artieste Kim Feenstra, voor ervaring met ons delen in EO , Op zoek naar God, smeekgebed, video.
Kim Feenstra is Inspirerende voorbeeld voor Jonge Mensen door durven creatief denken in mogelijkheden.
Kim Feenstra in haar Artistieke talenten in haar Hart de juiste snaar van/door inspiratie is geraakt.
" De innerlijke geest van de mens is de tempel der oneindigheid, van zijn veelvoudige levenskrachten."

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf