Dé voorwaarde om een goede priester of te diaken te worden


Walter Ceyssens sj is spirituaal in de priesteropleiding van Bovendonk. In dit videootje getuigt hij over zijn werk aldaar. In het bijzonder noemt hij dé voorwaarde opdat de priester- en diakenopleiding zinvol zouden zijn.

Reacties

Anoniem zei…
Dank U Hartelijk voor Inspiratie en informatie en uitnodiging voor Creatieve Hoogbegaafde Personen op Ontdekking Reizen Gaan.
Anoniem zei…
Heel veel dank om het weer eens opfrissen op het einde van deze dag, dat God aanwezig is doorheen onze dag! Dankjewel om deze begeestering.
Anoniem zei…
hartelijk dank voor die geestelijke begeleiding Prachtig om met het bidden iedere keer weer opnieuw te beginnen En met GOD om te gaan!!!!

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Drie tips van Nikolaas Sintobin sj om van voornemens "goede" voornemens te maken

Drie vragen over het ondraaglijk realisme van de kindheidsevangelies - Homilie van Nikolaas Sintobin sj - Drie koningen - met wondermooie tekenfilm

Wat zou jij doen, was dit de laatste dag van je leven? - Heftig videootje

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)

Allereerste verklaring waarom je je niet lekker voelt - Help, het gaat niet goed met mij (6/11)

Een weigering die plezier doet - Citaat van Theresia van Lisieux