Het andere, nauwelijks door de pers opgemerkte, bezoek van Paus Franciscus in Jeruzalem


Op deze blog en op veel andere plaatsen heeft u foto's kunnen zien van Paus Franciscus die ging bidden aan de scheidingsmuur.

Pas vandaag heb ik een foto gevonden van een ander, gelijkaardig, bezoek dat Paus Franciscus nadien aflegde. Hij is namelijk, onaangekondigd, ook gaan bidden aan het monument op de Herzlberg, ter aandenken aan de slachtoffers van het terrorisme.

Reacties

Anoniem zei…
Bedankt voor deze niet eerder geziene foto! Merkwaardig en verrassend, zoals vele andere kleine gebaren en tekens tijdens deze bijzondere dagen in het teken van vrede en verzoening. Ook bedankt voor de vele reportages!
embharland zei…
Ja wel gezien en kenmerkend voor deze Paus: denken en bidden.

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf