Hoe groot is het verschil tussen katten en mensen?


Schattig.

Maar toch ook een beetje dom, die katjes.  Je zo bij de neus laten nemen. En allemaal net hetzelfde doen …

Alhoewel …  Zijn wij, mensen, echt zoveel beter?

Reacties

Carla zei…
Volgzaam, eigenzinnig, geliefd, gehaat, getraind, jezelf zijn. Mens en dier zijn aanwezig. Het verschil ? Wij mensen zijn veel afhankelijker van alles en nog wat en dat is de reden dat we van alles en nog wat doen en laten.
Truus van Dam zei…
Mensen doen ook alles wat een ander doet dus weinig verschil, de katjes slaan alleen later als het hun niet bevalt en dat doen mensen met woorden. Zo klein zijn ze heel aandoenlijk en dat zijn kleutertjes ook. Het is maar hoe je ze opvoed dat geld voor mens en dier.
Anoniem zei…
In hun schattigheid ook een oproep aan ons om ons m.n. in een groet, in andere richting te durven 'bewegen'.
Anoniem zei…
...m.n. in een groep (niet groet dus)....

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle