Waarom gemeenschappelijke onderscheiding zoveel efficiënter is dan discussie

 

Deze dagen neem ik deel aan het wereldcongres van GCL (Gemeenschap voor christelijk leven), een ignatiaanse lekenbeweging die gesticht is ten tijde van Ignatius van Loyola. 200 afgevaardigden uit de hele wereld zijn samen in het Noorden van Frankrijk om samen te onderscheiden over de prioriteiten voor de komende jaren.

In onderstaande video leg ik uit hoe Ignatius en zijn eerste gezellen de gemeenschappelijke onderscheiding op het spoor zijn gekomen - de taal is Frans maar er is mogelijkheid van Engelse ondertitels.




Reacties

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Drie tips van Nikolaas Sintobin sj om van voornemens "goede" voornemens te maken

Is dit een ontluisterend kerstverhaal? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het kerstfeest

Drie vragen over het ondraaglijk realisme van de kindheidsevangelies - Homilie van Nikolaas Sintobin sj - Drie koningen - met wondermooie tekenfilm

Help, het gaat niet goed met mij! De uitdaging van de standvastigheid (1/13) - Een nieuwe serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat zou jij doen, was dit de laatste dag van je leven? - Heftig videootje

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)

Het feest van de onschuldige kinderen - een indrukwekkende muzikale interpretatie mét beelden