Jezuïeten werken aan de toekomst van Syrië: voor en met de jeugd


De voorbije dagen heb ik u uitvoerig bericht over het indrukwekkende levensgetuigenis van Frans van der Lugt sj in de wijk van Homs waar hij woont. In andere - niet belegerde - wijken zijn de jezuïeten ook actief, in het bijzonder doorheen de Jesuit Refugee Service (JRS).

Hieronder kan u een recente reportage (ondertiteld in het Nederlands) bekijken over de activiteiten die de  JRS ontwikkelt in Homs met het oog op de (hopelijk nabije) toekomst: werken voor en met de jeugd, met inbegrip van jongeren met beperkingen.







Reacties

Anoniem zei…
Hartelijk Dank U Pastor Nikolaas Sintobin S.J. voor delen met ons met informatie over LIEFDE Van JEZUÏETEN
VOOR ALLE MENSEN.
Door Uwe inspanningen om/voor Uzelf "veel inzichten" verzamelen, studies en praktijk van elke dag in Hart van Samenlevingen, en vele talen spreken, is Uw HULP GODDELIJK, en praktisch.
Anoniem zei…
ze hebben veel hulp nodig

Meest gelezen

Waarom katholieken heiligen vereren

Onderscheidend luisteren en spreken - Nikolaas Sintobin sj over de subtiele rijkdom van het luistergesprek

Deze blog en de blogger gaan er even tusssenuit, maar laten je niet alleen

Een zomerse terugblik, een ignatiaanse specialiteit: bekijk de webinar met Nikolaas Sintobin sj

Onverwachte dankbaarheid - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Gebed is niet nuttig. Wat is het dan wel?

Hoe vind je stille tijd? Twee tips van Nikolaas Sintobin sj om je te oefenen in stilte