Nikolaas Sintobin sj genomineerd voor Golden Webfish Award 2014. Voor hem stemmen kan hier


Nikolaas Sintobin sj is genomineerd voor de Golden Webfish Award 2014, in de categorie "Particulieren".  Meer in het bijzonder werd zijn website "www.verderkijken.org" voorgedragen. Nikolaas maakte deze website samen met het team van de Thomas-website van de KULeuven.

"Verder Kijken" is een spin off van deze blog: je vindt er de video's die hier de voorbije 6 jaar zijn gepubliceerd. Het is een website die bedoeld is om jonge en minder jonge mensen toegang te verschaffen tot hun eigen innerlijkheid. 


De Webfish Awards worden uitgereikt aan de beste christelijke bijdragen op het internet binnen het Nederlandse taalgebied. 

Reacties

Meest gelezen

Een paplepelkatholiek ontdekt hoe je kan bidden met de Bijbel - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (1/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat een klein kind Augustinus leerde over God - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het feest van de Triniteit

Hoe kan je van bijbelgebed een leerschool in verlangen maken? - (3/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Bidden met de Bijbel als leerschool in "Jezus" - Een serie van Nikolaas Sintobin sj (4/6)

Hoe het komt dat bidden met de Bijbel mijn leven op zijn kop zette - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (2/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Waarom je best vrij omspringt met de talrijke tips van Ignatius voor het bidden met de Bijbel (6/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Liefde kan vleugels geven - ontroerende animatiefilm