De Paus vraagt je gebed voor twee bijzondere intenties



Gebedsintenties van paus Franciscus voor de maand juli 2015:

Wereldwijd
Dat politieke verantwoordelijkheid beleefd wordt als een belangrijke vorm van naastenliefde.

Voor de evangelisering

Dat de christenen in Latijns-Amerika, geconfronteerd met de sociale ongelijkheden, getuigen van hun liefde voor de armen en bijdragen tot een meer broederlijke samenleving.

Reacties

ik zal bidden voor de gebedsintenties van de Paus .
Anoniem zei…
Evangeliseren is de liefde die ingekapseld is in het diepste van ons zijn, doen oplaaien. Deze liefde die geen voorwaarden aan zich bindt, kan in ons verlost worden door de levendmakende Geest, die ons in het Woord doet wonen. God de levengever, leeft in elke mens. Laat ons geen schrik hebben om aan de wereld die zo een nood heeft aan zin en liefde, genezing en zegening, het gelaat te tonen van een Heer die, niettegenstaande de Verrezene is, nog steeds de tekens in zich draagt die de liefde Hem heeft toegebracht.

Meest gelezen

Wat is de echte vreugde? Het onthutsende antwoord van Franciscus van Assisi - citaat

Waarom je soms beter werkloos toeziet - Wijsheid (?) van Balsasar Gracián sj

Onderscheiding van de geesten voor beginners: over welke "geesten" heeft men het? - Joe Tetlow sj(1/3)

Waarom keuzes ertoe doen - aangrijpend tekenfilmpje

Ups en downs, voorwaarde voor geestelijke groei. Hoezo?! - Uitleg van Nikolaas Sintobin sj bij bijzondere vaststelling in Ignatius' autobiografie

Hoe onderscheidend omgaan met je gevoelens? - Onderscheiding voor beginners (2/3)

5000 journalisten opsluiten in de Sixtijnse Kapel?

Waarom christenen niet geloven in de God van Plato en Aristoteles - Homilie voor deze zondag