Persoonlijke boodschap van paus Franciscus tijdens Angelusgebed van zondag 16 maart 2025

 

Nieuwe persoonlijke boodschap van paus Franciscus, tijdens het Angelusgebed van vandaag, zondag 16 maart 2025

"Ik ga door een tijd van beproeving en verenig mij met de vele broeders en zusters die ziek zijn – kwetsbaar, net als ik op dit moment. Onze lichamen zijn zwak, maar niets weerhoudt ons ervan om lief te hebben, te bidden, onszelf te geven en er voor elkaar te zijn. In geloof kunnen we zo lichtende tekens van hoop zijn. Wat straalt er een licht in ziekenhuizen en zorginstellingen! Hoeveel liefdevolle aandacht verlicht de kamers, de gangen, de klinieken en alle plaatsen waar de meest bescheiden diensten worden verricht! Daarom wil ik u vandaag uitnodigen om samen met mij de Heer te loven, die ons nooit verlaat en die, juist in momenten van pijn, mensen naast ons plaatst die een glimp van zijn liefde weerspiegelen.

Ik dank u allen voor uw gebeden en ben dankbaar voor degenen die mij met zoveel toewijding bijstaan. Ik weet dat veel kinderen voor mij bidden; sommigen van hen zijn vandaag naar het ‘Gemelli’ gekomen als teken van verbondenheid. Dank jullie wel, lieve kinderen! De paus houdt van jullie en kijkt er altijd naar uit om jullie te ontmoeten."

Reacties

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle