"Ik heb een heel zwaar leven"


In de serie 't Hoeft niet altijd serieus te zijn. Brigitte Kaandorp steekt de draak met zichzelf en wellicht met de meesten onder ons.

Kan in deze tijden van corona en Amerikaanse verkiezingen geen kwaad 😎.


 

Reacties

e.harland-hazebroek zei…
🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Wie is Trump? ..O die. Nou ja dan hoef je 4 jaar niet te luisteren, alleen te fluisteren "en hierna?..."...dat weet alleen maar Trump.
Truus van Dam zei…
Trump is een gevaarlijke man,ik hoop zo dat Biden het word.Hoewel ik ze beiden te oud vind. Coronaregels worden steeds meer aangescherpt en dat is logisch, hopelijk gaat het gauw voorbij, nu is alleen voorzichtig zijn de keus. Alles ligt op zijn kop.
Carla zei…
Ja, een sterk lied, relativerend, onschuld, spottend, machteloosheid en doorgaan met een “eigen” waarheid. Spreek en verder is het afwachten.

Meest gelezen

Ook de navy van Trump is hier niet tegen opgewassen, ook al lijken ze dat niet te beseffen - Heerlijk videootje

Waarom jongeren wel graag eens een "echte" mis meemaken (4/10) - Een serie van Nikolaas Sintobin sj

De goede raad van Nikolaas Sintobin sj voor paus Leo - N. Sintobin sj te gast in de pauscast van de KRO-NCRV

Wat is het verschil tussen een gewoon mens en een heilige? - Een antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Leo De Weerdt sj recenseert "God zelf ontmoeten. Een retraite met het leven van Jezus"

De zending die paus Leo geeft aan de jezuïeten wereldwijd - citaat

Podcastinterview over nieuwe boek Nikolaas Sintobin sj: wat het betekent dat mensen geen "gebedsknop" hebben

Hoe je in tijden van extreme crisis toch dankbaar kan zijn - het getuigenis van Etty Hillesum - - Homilie voor deze zondag van Nikolaas Sintobin sj

Waarom mensen zich vaker tot God richten als ze lijden - Een overweging van James Martin sj