Wil jij God helpen om de dingen in beweging te zetten? - Digitale adventsretraite

 

Deze avond gaat onze digitale adventsretraite van start: Zie, Ik kom spoedig.

Doorheen dit bijzondere gebedstraject is er één rode draad geweven: die van de hoop. Een hoop die zich uitspreekt in verlangens en in de verwachting dat iemand de dingen in beweging zet, verandert, ten goede keert. Er klinkt ook een vraag: wil jij Hem daarmee helpen?

Hoe kun je je voorbereiden op die vraag? Jezuïet Gregory Brenninkmeijer stuurt de online retraitanten met vier thema’s op pad: verlangen, verwachten, bereiden en ontvangen. 

Heb je zin om mee te doen, geef dan nú je mailadres op via www.adventsretraite.org. Dan krijg je elke avond van de Advent zo maar een gebedsmail in je postbus.

Wees onze adventsambassadeur en geef familieleden en vrienden de kans hier ook aan deel te nemen.



Reacties

Meest gelezen

De goede raad van Nikolaas Sintobin sj voor paus Leo - N. Sintobin sj te gast in de pauscast van de KRO-NCRV

Wat is het verschil tussen een gewoon mens en een heilige? - Een antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Hoe handelen als je zeker gaat mislukken? - Citaat van Theresia van Lisieux

Botsen om jezelf te worden ... Waarom straffen bevrijdend kan zijn (10/10)

Als een zwerver je uitnodigt tot meer heiligheid - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor Allerheiligen

Podcast-interview met Nikolaas Sintobin sj over "God zelf ontmoeten" en over de net uitgegeven "Bijbel" van de geestelijke begeleiding

Een wonder, wat is dat eigenlijk ? - Wijsheid van Anthony de Mello sj