Bis



Eergisteren was de "avant-première" geen succes. Het mag dan wel eenvoudig zijn om YouTubes te maken. Zó eenvoudig is het nu ook weer niet. Heb ik tot mijn en uw schade en schande mogen vaststellen.

Nu zou het wel moeten lukken.

Graag dus drie video’s met actuele geschiedschrijving van het jezuïetenhuis Lerkeveld in Heverlee, officieel “Filosofisch en theologisch College” genaamd. Alles sappig verteld door medebroeders-ooggetuigenn. Met luciditeit en nederigheid, maar ook met de nodige – al dan niet lekker droge – humor en anecdotes.

U vindt ze alle drie samen op het Jezuïetenkanaal Of afzonderlijk: deel I, deel II en deel III .

Reacties

Meest gelezen

Wat is de echte vreugde? Het onthutsende antwoord van Franciscus van Assisi - citaat

Waarom je soms beter werkloos toeziet - Wijsheid (?) van Balsasar Gracián sj

Onderscheiding van de geesten voor beginners: over welke "geesten" heeft men het? - Joe Tetlow sj(1/3)

Ups en downs, voorwaarde voor geestelijke groei. Hoezo?! - Uitleg van Nikolaas Sintobin sj bij bijzondere vaststelling in Ignatius' autobiografie

Hoe onderscheidend omgaan met je gevoelens? - Onderscheiding voor beginners (2/3)

Waarom keuzes ertoe doen - aangrijpend tekenfilmpje

5000 journalisten opsluiten in de Sixtijnse Kapel?

Waarom christenen niet geloven in de God van Plato en Aristoteles - Homilie voor deze zondag