Wat te doen in geval van uitzonderlijk woeste opstoten van de duivel?


"Indien de duivel je met een uitzonderlijk woeste opstoot van slechte gedachten aanzet tot zonde, moet je zelf ook gebruik maken van uitzonderlijke hulpmiddelen – naast de gebruikelijke – om te weerstaan aan de plotse aanval."

Ignatius van Loyola

Reacties

Truus van Dam zei…
Iedereen heeft weleens last van slechte gedachten,proberen daar geen gehoor aan te geven , en Gods kant te kiezen.
Anoniem zei…
Ik denk je leeg voelen, geen inspiratie, besluiteloos, daar deel van uitmaken.


dus actie.

Meest gelezen

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Onderscheidend luisteren en spreken - Nikolaas Sintobin sj over de subtiele rijkdom van het luistergesprek

Een exclusieve ignatiaanse wijze om je zomer nóg beter in te gaan - Schrijf je in voor deze webinar met Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj

Waarom is Jezus eigenlijk naar ons toe gekomen? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Theresia van Lisieux aan het woord: de vreugde van de onvolmaaktheid

Een vriendschappelijke begroeting die er geen bleek te zijn - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj