Lieke van Lexmond over "De moed om te aanvaarden dat je aanvaard bent"



Op 7 mei 2014 is het weer zover. Dan komt de nieuwe editie van "Op zoek naar God, in de stilte" op de buis (21:20  op NL3), zes weken lang.

In onderstaande video (uit vorige serie) hoort en ziet u Lieke van Lexmond nadenken over het belang van je aanvaard te weten.

Reacties

Luc De Cleir zei…
Prachtig. Amare. Dank je, Nikolaas.
Anoniem zei…
Dank U Pastor Nikolaas Sintobin SJ voor delen met ons ontdekking en wijsheid van mooie jonge Vrouw
Lieke van Lexmond, in haar deelname in EO programma " Op zoek naar God".

Dank U Mooie Jonge Vrouw Lieke van Lexmond voor delen met ons uwe ontdekkingen en uwe wijsheid uit uwe leven, en ontdekkingen in programma " Op zoek naar God" met begeleiding van Inspirerende Wijze Pastor Nikolaas Sintobin SJ.
Voortaan zal ik Uwe werken bewonderen en weten dat naast die " rollen " die U als artieste zal spelen, ook een mooie, liefhebbende, wijze Jonge God zoekende Vrouw bent.
Wat heb jij een geheugen! Ik vergeet overigens ook jullie Charles niet. Ik contacteer jullie wel!

Meest gelezen

Waarom katholieken heiligen vereren

Deze blog en de blogger gaan er even tusssenuit, maar laten je niet alleen

Gebed is niet nuttig. Wat is het dan wel?

Wonder

Ignatiaanse pedagogie als springplank naar meer menselijkheid: humaniora - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (6/6)

"Jezuïeten grappen. Humor en spiritualiteit": boekpresentatie in het Ignatiushuis in Amsterdam:

Moet je als christen zélf al de miserie van de wereld dragen? Homilie Nikolaas Sintobin sj