Anders


Met hun vier kinderen wonen Koen en Heidie sinds 10 jaar op een boot. Geen kleintje: hij is 77 meter lang en ligt langs de Brugse vesten. Reeds twee maal zijn ze voor een jaar op wereldreis getrokken. Met heel de kroost. Thans bereiden ze twee reizen voor naar het Westen van Afrika. En daarna plannen ze 5 zomerse trektochten door Zuid-Amerika met een grote mobilhome.

Enkel de jongste kinderen zullen nu nog mee gaan. Hun oudste is net afgestudeerd en nummer twee is hard aan het blokken voor de eerste examens aan de universiteit. Koen is zelf hooggeschoold. Zijn drijvend bureau staat vol met computerschermen. Zijn creativiteit en durf leggen hem geen windeieren.

Neen, een krant hebben ze niet. “Het nieuws dat ons interesseert staat daar nauwelijks in te lezen.” Nomaden als ze zijn, verkiezen ze te surfen op het wereldwijde web.

Terwijl Koen vertelt vraagt Heidie Franse woordjes op aan het jongste kind.

Anders hoeft niet vreemd te zijn.

Reacties

Meest gelezen

Nieuw boek Nikolaas Sintobin sj: een commentaar op "Het verhaal van de pelgrim"

Wat er echt nodig is om in te treden in een abdij en er vervolgens ook te blijven - Vader abt vertelt

Geen seks, geen gegniffel - Een getuigenis zoals een ander

Twee redenen waarom protestanten zo houden van de ignatiaanse spiritualiteit - videoclip met Nikolaas Sintobin sj

Wat is de echte vreugde? Het onthutsende antwoord van Franciscus van Assisi - citaat

Waarom het goed is "maar een mens" te zijn: homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Bestaat atheïsme echt? Het antwoord van Lode Van Hecke, bisschop emeritus van Gent

Hoe de bijna-dood-ervaring inzicht kan verschaffen in wat vergeving is - Homilie van Nikolaas Sintobin sj