Wonderen

Ignatius van Loyola is het meest bekend als auteur van de Geestelijke Oefeningen. Minder geweten bij het ruimere publiek is dat hij van, vanaf het ogenblik van zijn bekering, steevast ook sociaal werk heeft gedaan.

Tot op vandaag zijn duizenden jezuïeten wereldwijd betrokken in daadwerkelijke inzet voor de noodlijdende medemens.

JRS, de “Jesuit Refugee Service” is een NGO die zich wereldwijd inzet voor vluchtelingen. Op een heel eigen manier.

Elías López sj, een Spaanse jezuïet die onlangs zijn doctoraat in de theologie behaalde aan de KULeuven, en sinds kort algemeen onderdirecteur voor de wereldwijde JRS, vertelt over deze mensen die geloven in wonderen.

.

Reacties

Meest gelezen

Onderscheidend luisteren en spreken - Nikolaas Sintobin sj over de subtiele rijkdom van het luistergesprek

Een exclusieve ignatiaanse wijze om je zomer nóg beter in te gaan - Schrijf je in voor deze webinar met Nikolaas Sintobin sj

Een zomerse terugblik, een ignatiaanse specialiteit: bekijk de webinar met Nikolaas Sintobin sj

Deze blog en de blogger gaan er even tusssenuit, maar laten je niet alleen

Over een onbeduidend nonnetje dat het leven van miljoenen mensen veranderde - homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Onverwachte dankbaarheid - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Karl Rahner sj over wie Jezus eigenlijk is - citaat

Hoe vind je stille tijd? Twee tips van Nikolaas Sintobin sj om je te oefenen in stilte