Waarom vragen zo belangrijk is



“Om je gebedsleven maximaal te verrijken is het goed God regelmatig te vragen je te leren bidden. Er is geen gave die God ons meer verlangt te geven dan de gave van het gebed. Maar we vragen er zo zelden om.

En als we dan gaan bidden, of het nu 5 of 10 of 60 minuten zijn, is het goed om de Heer te vragen dat we ons mogen herinneren wanneer hij in ons dagdagelijkse leven aanwezig was; dat we die aanwezigheid mogen herkennen.”

J.J. O’Leary sj



Reacties

Anoniem zei…
God danken voor het goede dat ik waarneem heeft een andere laag. Vanuit mijn diepste bidden voor geduld of voor het geven van het juiste antwoord of voor een zieke of voor vrede is een moment van bezinning. Ik zie het als een stil staan bij en door de nabijheid van God is het op een andere manier gegrond in mijn hart. Ik heb het 'anker' nooit begrepen, maar dit is het dus. Me richten oo God.
elizabeth harland-hazebroek zei…
Het klopt helemaal, niets aan toe te voegen; alleen doe!

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Allereerste verklaring waarom je je niet lekker voelt - Help, het gaat niet goed met mij (6/11)

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)

Een weigering die plezier doet - Citaat van Theresia van Lisieux

Hoe zaai je best windmolens? - Tekenfilm

Wat is het belangrijkst: Jezus of het Heilig Sacrament - Anthony de Mello sj