Is het mogelijk om beperkingen te aanvaarden?



Hoe ga jij om met je beperkingen?

 

Wat helpt je om ze te aanvaarden?

 

Is er de een of de ander van die beperkingen die bron van energie is gebleken? Die je mogelijks zelf hebt kunnen overstijgen? Wie of wat heeft dit mogelijk gemaakt?


Reacties

Ron zei…
Ik denk zeker dat het mogelijk is om beperkingen te aanvaarden maar het acceptatieproces zal bij iedereen anders zijn. Ben je geboren met een handicap of krijg je deze op latere leeftijd? Gelukkig mag ik op de Heer vertrouwen en ervan uitgaan dat Hij mij niet zomaar op latere leeftijd ziek heeft gemaakt. Maar wat Gods plan is, dat is voor mij een proces en voor Hem een weet.
Anoniem zei…
Ik vraag me af of gehandicapt zijn een plan van God is. Het is een gegeven dat ons mensen kan overkomen en met de Goddelijke steun of tewet innerlijke kracht leren we er mee om te gaan.Ook de ouders hebben kracht nidig en alle hulpverleners inzicht en creativiteiten voir de ontwikkelaars.Amen.

Meest gelezen

Verstrooiingen tijdens het gebed: drie tips van Mark Rotsaert sj

Is gelukkig zijn vooral een kwestie van willen? - vertrouwen (5/6)

Wat je van een bedrieger kan leren - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Spreek vanuit jezelf - Luistervriendelijk spreken (2/5)

Hoe je het meest kan genieten van een gebakje - Wijsheid van Anthony de Mello sj

Geloof jij in engelen? - De mening van Nikolaas Sintobin sj

Is bidden enkel voor vrome boontjes? - Een antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Luistervriendelijk spreken (1/5) - een nieuwe serie van Nikolaas Sintobin sj

Gehoorzaamheid als voorwaarde voor een gelukkig leven - vertrouwen (6/6)