Door dik en dun, bij regen en zonneschijn: wat ik je toewens voor het nieuwe jaar

 

Vandaag begint een nieuw jaar. Niemand weet wat het brengen zal.

Met onderstaande, wel heel originele, video wens ik je alvast minstens één iemand toe op wie je mag rekenen. Wat er ook gebeurt, door dik en dun, bij regen en zonneschijn, dichtbij of veraf. 

Welke naam komt nu in je op? Welk gezicht zie je nu? 

Een huisdier? Een medemens? God?




Reacties

Anoniem zei…
De gebeurtenissen zijn niet meteen opbeurend bij de start van het nieuwe jaar. Hand in hand, samen er door heen gaan, geeft moed en vertrouwen.
E.Harland-Hazebroek zei…
Thanks for dirty air' asthma.
Well a nice talk after I found my phone: was sitting on it......
Some candles for Maria + classic music
Have a nice day and year.
Kind regards.
Waarom scheijf ìk engels?komtdoor andere penfriends...sorry.
Elizabeth
Truus zei…
Niet leuk om zo een nieuwjaar te beginnen.Maar de clou is voor mij samen redden we het wel.
m aj zei…
Deze video beurt me niet bepaald op.
Ik zie alleen "samen angst hebben" en dat is wat ik nu ook in de samenleving zie gebeuren.
Die ene man die een traan liet, was blijkbaar ook niet bepaald gesterkt door waar of aan wie hij dacht.
Wél geëmotioneerd.
Het is wél een heftig goed dakpannenreclame.
Maar wij zijn geen dakpannen.
Wij zijn mensen met een vrije geest en een vrije wil ...

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf