Het passieverhaal voor jou en voor mij: "The Passion 2015"



De EO heeft het opnieuw klaargespeeld. In Enschede werd gisteren "The Passion" opgevoerd. Voor de vijfde maal. Een indrukwekkende contextualisering van het lijdensverhaal van Jezus voor het heel grote publiek.

Een indrukwekkende mix van bijbelfragmenten, acteerwerk, eigentijdse muziek ... die inspeelt op de actualiteit en die de kijker (3,5 miljoen!) ook probeert bij te betrekken.

Klik hier om de hele Passion 20145 te bekijken



Aan dit hele avontuur heb ik een kleine bijdrage mogen leveren. Ik heb Jim de Groot (de jezusfiguur) enkele dagen begeleid in de Paulusabdij van Oosterhout in een persoonlijke zoektocht naar wie Jezus is.

Klik hier voor de reportage hierover






Reacties

Meest gelezen

Een paplepelkatholiek ontdekt hoe je kan bidden met de Bijbel - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (1/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat een klein kind Augustinus leerde over God - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het feest van de Triniteit

Hoe kan je van bijbelgebed een leerschool in verlangen maken? - (3/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Bidden met de Bijbel als leerschool in "Jezus" - Een serie van Nikolaas Sintobin sj (4/6)

Hoe het komt dat bidden met de Bijbel mijn leven op zijn kop zette - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (2/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Liefde kan vleugels geven - ontroerende animatiefilm

Een God die één en ook drie is. hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Waarom je best vrij omspringt met de talrijke tips van Ignatius voor het bidden met de Bijbel (6/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Hoe een hamer je de weg kan wijzen naar je roeping - Knotsgek, bevragend videootje