Hoe het komt dat geloven je vertrouwen kan geven in jezelf - een radio-interview met Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse levenskunst


Gisteren was ik te gast in het programma "Bij Jorieke" van de Groot Nieuws Radio. We hadden er een uitgebreid gesprek over het belang van vreugde in het christelijk leven, wat geloven nu precies betekent, hoe je vertrouwen kunt hebben in jezelf, hoe je Gods stem in je leven kan leren onderscheiden enz.

Luister hier naar het gesprek 






Reacties

Carla zei…
God en de mens, verdeeldheid , vrede en vreugde. De geur van de roos, de gloed van de zon, de liefde van de mens, verwarring en dankbaarheid. Het leven laat me zien en zijn.
Even laten zakken.veel maar een gedeelte heb ik eerder gehoord. Zoveel tegelijk doe ik niet graag maar het hoort bij elkaar. De ijskast is ook hiervoor een goed idee, bij stukjes verorberen. Het is als rijvaardigheid, je moet het weer ophalen. De rozenkrans is mijn nagerecht, dan zakt alle wijsheid.Bepaalde punten hoewel niet makkelijk spreken mij aan.
Dank.

Meest gelezen

Waarin verschilt het christendom van jodendom en van islam?

Kom, o Geest des Heren, kom - Pinkstersequentie

Waar de Heilige Geest allemaal goed voor is - Pinkstergebed van Karl Rahner sj

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Een "gevallen fiets" op een Amsterdamse brug - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj