Wat voor sommigen nog belangrijker is dan vrijheid


Is er iets in je leven dat je nog belangrijker vindt dan je vrijheid?





Reacties

Carla zei…
Voedsel voor de hongerige maag is zeker van belang naast rust aan het hoofd en vergezichten. Vanochtend werd ik wakker met beelden. Onderweg hemelhoog zag ik een glimlachende zwaaiende vrouw en prachtige natuurbeelden. We liepen over een houten brug een huis in. De schepping was zo mooi dat ik van ontroering in mijn droom mijn tranen liet stromen en ik begreep de vrouw die op aarde in haar atelier huilde. Ze had heimwee ze liet me zien waar ze werkelijk woonde, ik hoefde niet zo geschokt te zijn.
Truus van Dam zei…
Dat alle leiders die niet kiezen voor vrede weg gaan. En dat de mensen geen honger meer hebben, dat alles wat eerlijker word verdeeld..
Door mijn vrijwilligerwerk in de gevangenis weet ik dat alle mannen naar de vrijheid verlangen, helaas hebben ze ook nog andere achtergronden en zijn er daar door langer.Het filmpje is wel bijzonder. Ben blij dat onze mannen dit niet zien.

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf