Wat is nu eigenlijk de kern van de ervaring van Ignatius van Loyola - Webinar met Nikolaas Sintobin sj


Woensdag 10 januari waren we met ongeveer 200 deelnemers online samen om te luisteren naar en na te denken over de ervaringen van Ignatius. Je kan de webinar hieronder terug bekijken.

 

Onder de titel: Een spiritualiteit van de ervaring – drie keerpunten in het leven van Ignatius van Loyola spreek ik eerst twintig minuten over enkele kernervaringen van Ignatius in de eerste jaren na zijn bekering. Na een korte pauze voor reflectie volgt dan een vragenronde.






Reacties

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf