Mr Wind

Mr Wind is een van de meest aangrijpende commercials die ik ooit zag. Het bewijs dat marketing en menselijkheid ook samen kunnen gaan.

Een mooi voorbeeld van hoe een puur profane productie vertrekpunt kan worden van gebed (zie hieronder).



Mr Wind is een man wiens leven plots openbloeit door de ontmoeting met een ander: een mens die hem aanvaardt zoals hij is. Van een onaangepaste lastpost wordt hij iemand die ook zijn steentje mag bijdragen tot de mensengemeenschap. De liefdevolle blik van één medemens bevrijdt de ahw opgesloten schoonheid en menselijkheid van Mr Wind.

• Even de tijd nemen om in te zoomen op één heilservaring in mijn leven. Waar is iets van mij mogen geboren worden dankzij de ervaring van bemind te worden, er te mogen zijn, aanvaard te worden? Ook al gaat het over iets heel bescheiden?

o Wat in mij is daar bevrijd geworden?

o Hoe voelde dat?

o Kan ik hierin geloven, dwz dit in verband brengen met de liefde van God zelf?


Share

Reacties

Meest gelezen

Waarin verschilt het christendom van jodendom en van islam?

Kom, o Geest des Heren, kom - Pinkstersequentie

Waar de Heilige Geest allemaal goed voor is - Pinkstergebed van Karl Rahner sj

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Een "gevallen fiets" op een Amsterdamse brug - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj