De ene voorwaarde om te kunnen geloven


Als je wacht tot je volledige zekerheid hebt, zal het er nooit van komen.
Geloven vraagt  steeds een sprong …
Het gaat over vertrouwen. Meer in het bijzonder over graag zien.

Reacties

Anoniem zei…
Schitterend!
Daar kunnen we wel een tijdje mee verder, denk ik.
Ik zie hier ook een link met allerzielen trouwens.
K
Anoniem zei…
Hartelijk dank U voor wijsheid en humor.
Ik heb gelezen tekst, en nu in mijn woorden naverteld.
1. Belangrijk is: GELOVEN IN GOD, en continu contact onderhouden.
redeneren:
is verteld dat GOD is overal.Wel als ik mij zou bezig houden alleen met zaken die niet met GOD te verenigen zouden zijn, dat zou ik missen/geen contact met GOD zou ik hebben.
2. GOD is overal.
wel "Just as a radio transmitter emanates waves throughout the world and a receiver, if tuned in.
" Even though He (GOD) always radiates His qualities, I can only pick up those transmissions if I am Soul-conscious and if I turn my thoughts in His (GOD) direction to His location.

3. Voor mij een les uit deze prachtige wijze en met humor video is:
Geloven en vertrouwen op GOD: keer op keer elke dag opnieuw mijn geloof in/aan GOD, aanbieden en vertrouwen.
Anoniem zei…
nu begrijp ik dat bidden bidden bidden is noodzakelijk, en dat is in bidden dat contact met God en met vertrouwen in geloven.
Anoniem zei…
Hartelijk dank voor inspirerende en met veel humor video.
nu begrijp ik misschien?
dat dat: kant interpretatie zijn van " durven ":
op die vertrouwen en geloof in die "wagen" op "die lijn gaan en bewegen " onder leiding van "een heel kundig berijder" zou kunnen betekenen?
ROOMS KATHOLIEKE KERK vandaag.
ROOMS KATHOLIEKE KERK onder wijze bekwame LEIDER, en ZIJNE, een NIEUW ELAN
een NIEUW INSPIRERENDE ELAN UITSTRALEN.
Voor alle mensen om hoop koesteren, begrijpen van ritualen in die KERK gaande,
en!: begrepen zich voelen, als MENS m/v dat continu is in ontwikkeling, ieder in eigen tempo, wel voor iedereen"een richtsnoer" duidelijk preken : GOD zoeken, JEZUS voorbeeld koesteren, de edelste in zichzelf ontdekken, lief hebben alle nasten zo veel mogelijk, ruzies oplossen door betere communicatie, en gelukkig vreugdevol genieten van Leven in NU.

Meest gelezen

Een paplepelkatholiek ontdekt hoe je kan bidden met de Bijbel - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (1/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat een klein kind Augustinus leerde over God - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het feest van de Triniteit

Hoe kan je van bijbelgebed een leerschool in verlangen maken? - (3/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Bidden met de Bijbel als leerschool in "Jezus" - Een serie van Nikolaas Sintobin sj (4/6)

Hoe het komt dat bidden met de Bijbel mijn leven op zijn kop zette - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (2/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Waarom je best vrij omspringt met de talrijke tips van Ignatius voor het bidden met de Bijbel (6/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Liefde kan vleugels geven - ontroerende animatiefilm

Hoe een hamer je de weg kan wijzen naar je roeping - Knotsgek, bevragend videootje