De Paus vraagt je gebed voor twee bijzondere intenties



Gebedsintenties van paus Franciscus voor de maand juli 2015:

Wereldwijd
Dat politieke verantwoordelijkheid beleefd wordt als een belangrijke vorm van naastenliefde.

Voor de evangelisering

Dat de christenen in Latijns-Amerika, geconfronteerd met de sociale ongelijkheden, getuigen van hun liefde voor de armen en bijdragen tot een meer broederlijke samenleving.

Reacties

ik zal bidden voor de gebedsintenties van de Paus .
Anoniem zei…
Evangeliseren is de liefde die ingekapseld is in het diepste van ons zijn, doen oplaaien. Deze liefde die geen voorwaarden aan zich bindt, kan in ons verlost worden door de levendmakende Geest, die ons in het Woord doet wonen. God de levengever, leeft in elke mens. Laat ons geen schrik hebben om aan de wereld die zo een nood heeft aan zin en liefde, genezing en zegening, het gelaat te tonen van een Heer die, niettegenstaande de Verrezene is, nog steeds de tekens in zich draagt die de liefde Hem heeft toegebracht.

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf