Acht levenslessen tegen keuzestress van Ignatius van Loyola - Nikolaas Sintobin sj

 

Kerknet publiceerde gisteren onderstaande originele bespreking van een van mijn boeken.

Waar haalt paus Franciscus zijn vreugde vandaan, zelfs in moeilijke omstandigheden? Ignatius van Loyola, stichter van de jezuïeten, toont hem de weg.

En die kan je nog een heleboel andere dingen leren. Wat is een geslaagd leven? Hoe kom ik erachter wat ik met m’n leven moet aanvangen? Hoe ga ik om met m’n gevoelens? Hoe maak ik de juiste keuze?

Heeft Ignatius het recept tegen keuzestress? Ontdek het zelf met zijn levenslessen.

Klik hier om de 8 (korte) levenslessen te ontdekken. (Met dank aan Sim D'Hertelfelt)

Reacties

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf