Tips voor een ignatiaanse zomersabbat

 

Deze blog en zijn baasje gaan voor enkele weken op sabbat. Hopelijk kunt u de komende tijd ook wat genieten van de zomer. Op 25 juli 2024 gaan we weer van start met een nieuw blog-jaar.

In afwachting graag enkele ignatiaanse tips om de zomer door te brengen in goed gezelschap. 

  1. Klik hier voor 164 boeiende video's over alle mogelijke aspecten van de ignatiaanse spiritualiteit
  2. Een overzicht van de meest recent verschenen boeken over ignatiaanse spiritualiteit vind je hier
  3. Zin om je enkele dagen terug te trekken op retraite: ziehier ons aanbod
  4. Op "Bidden onderweg" vind je benevens onze dagelijkse gebedspodcasts een ruim aanbod aan luisterboeken, gesprekken, thematische retraites en nog veel meer
  5. Wil je graag een wat luchtiger insteek, kijk dan eens naar mijn video-website verderkijken.org
  6. Voor wie verlangt wat te studeren op de ignatiaanse spiritualiteit, op "Cardoner" vind je honderden boeiende artikelen.
Mooie zomer toegewenst!





Reacties

Ellen zei…
Voor u hetzelfde gewenst Nikolaas en hartelijk dank voor alle inspirerende bijdragen!

Meest gelezen

Waarin verschilt het christendom van jodendom en van islam?

Kom, o Geest des Heren, kom - Pinkstersequentie

Waar de Heilige Geest allemaal goed voor is - Pinkstergebed van Karl Rahner sj

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Een "gevallen fiets" op een Amsterdamse brug - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj