Zo maar

Met deze eenvoudige tekenfilm sluit ik dit jaar van « In alle dingen » af.

 Het is een uitnodiging om terug te blikken. Op het mooie van het voorbije jaar, vooral. Maar ook op wat minder vlot verliep en op wat pijn deed.

Ik wens u toe dankbaar te mogen zijn voor wat achter u ligt, en vertrouwvol het nieuwe jaar te mogen ingaan.

Zelf ga ik deze avond de stilte in, tot en met 9 januari. In gebed op zoek naar de aanwezigheid en nabijheid van de levende Heer. Luisteren en zijn. Zo maar.

Op mijn blog staan in tussentijd wel enkele bijdragen geprogrammeerd.

Reacties

raymond zei…
Mag ik jou God heel intens heel dicht bij jou wensen de volgende dagen en jaar. Dat je één mag worden met de Heer. Ik wens het jou van ganse harte toe.
Anoniem zei…
Wens u toe dat u geïnspireerd , geroerd en geraakt zult worden door de serene intensiteit van de kracht en uitspraling van Jezus. Waardoor u "het zijn" in de diepste kern van uw ziel mag ervaren en van daaruit de verstilling kunt ervaren.

Meest gelezen

De reis van de Drie Koningen, T.S. Eliot - het mooiste gedicht ooit over de Drie Koningen

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Allereerste verklaring waarom je je niet lekker voelt - Help, het gaat niet goed met mij (6/11)

Als denken belangrijker wordt dan voelen - Help, het gaat niet goed met mij (5/13)

Een weigering die plezier doet - Citaat van Theresia van Lisieux

Hoe zaai je best windmolens? - Tekenfilm

Wat is het belangrijkst: Jezus of het Heilig Sacrament - Anthony de Mello sj