Het verschil tussen protestanten en katholieken, een interview met Nikolaas Sintobin sj



Voorbije zaterdagavond was ik te gast in de studio's van de EO-radio ("EO Live") voor een interview.

In dit eerste deel (13:24) spreek ik over het verschil tussen protestanten en katholieken, over hoe je God kan vinden midden in de ellende, wie Jezus is voor mij enz.

In dit tweede deel (8:50)  vertel ik hoe en waarom we het boekje "Eindeloos geduldige liefde" hebben uitgegeven, en hoe je er zelf mee aan de slag kan voor de komende 40-dagentijd.


Reacties

Unknown zei…
Fragmenten waar mensen deugd van hebben. Ik heb het boekje besteld maar het is nog niet binnen in de boekhandel. Kijk er wel naar uit. Nog een weekje voor de vasten begint.

Meest gelezen

Een paplepelkatholiek ontdekt hoe je kan bidden met de Bijbel - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (1/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat een klein kind Augustinus leerde over God - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het feest van de Triniteit

Hoe kan je van bijbelgebed een leerschool in verlangen maken? - (3/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Bidden met de Bijbel als leerschool in "Jezus" - Een serie van Nikolaas Sintobin sj (4/6)

Hoe het komt dat bidden met de Bijbel mijn leven op zijn kop zette - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (2/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Waarom je best vrij omspringt met de talrijke tips van Ignatius voor het bidden met de Bijbel (6/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Liefde kan vleugels geven - ontroerende animatiefilm

Hoe een hamer je de weg kan wijzen naar je roeping - Knotsgek, bevragend videootje