"Spreek Heer, ik luister": bereid je voor op het Paasfeest, samen met meer dan 10.000 andere mensen



Op 1 maart 2017, Aswoensdag, start onze nieuwe  digitale 40-dagenretraite: "Spreek Heer, ik luister". Deze keer zijn de teksten geschreven door de Vlaamse jezuïet Marc De la Marche. We beloven je een sterk gebedstraject dat je tot in het diepste van jezelf voorbereidt om het Paasfeest te kunnen vieren.

Nam je deel aan onze voorbije digitale adventsretraite, dan krijg je automatisch de gebedsmails opgestuurd. Zoniet dan volstaat het om te surfen naar www.ignatiaansbidden.org. Geef daar je e-mailadres op en dan ontvang je elke dag een (gratis) gebedsmail. Samen met meer dan 10.000 mensen in Nederland en Vlaanderen, en in de hele wereld!

Nieuw deze keer is dat we op een aantal plaatsen in NL en VL persoonlijke begeleiding aanbieden gedurende deze retraite.

Reacties

Meest gelezen

Een paplepelkatholiek ontdekt hoe je kan bidden met de Bijbel - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (1/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat een klein kind Augustinus leerde over God - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het feest van de Triniteit

Hoe kan je van bijbelgebed een leerschool in verlangen maken? - (3/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Bidden met de Bijbel als leerschool in "Jezus" - Een serie van Nikolaas Sintobin sj (4/6)

Hoe het komt dat bidden met de Bijbel mijn leven op zijn kop zette - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (2/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Waarom je best vrij omspringt met de talrijke tips van Ignatius voor het bidden met de Bijbel (6/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Liefde kan vleugels geven - ontroerende animatiefilm

Hoe een hamer je de weg kan wijzen naar je roeping - Knotsgek, bevragend videootje