Paus Franciscus over deeltijdse christenen, het kwetsbare leven en veel meer, op Twitter

Een bloemlezing uit de laatste tweets van paus Franciscus:

We kunnen geen deeltijdse christenen zijn! We moeten ernaar streven om ons geloof te beleven op elk moment van elke dag.

Het is God die het leven geeft. Laten we het het menselijk leven respecteren en liefhebben. In het bijzonder het kwetsbare leven in de moederschoot.

Ben ik trouw aan Christus in mijn dagdagelijkse leven? Slaag ik erin om mijn geloof te "tonen", op respectvolle maar ook moedige wijze?

Laten we bidden voor de talrijke christenen die wereldwijd nog steeds vervolging en geweld moeten ondergaan. Moge God hen moed en trouw schenken.

De Heilige Geest helpt ons om naar de anderen te kijken met nieuwe ogen en hen steeds te zien als broers en zussen in Jezus, die moeten geresprecteerd en bemind worden.






Reacties

Meest gelezen

Waarin verschilt het christendom van jodendom en van islam?

Kom, o Geest des Heren, kom - Pinkstersequentie

Waar de Heilige Geest allemaal goed voor is - Pinkstergebed van Karl Rahner sj

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Een "gevallen fiets" op een Amsterdamse brug - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj