Over snoep en andere belangrijke dingen in een mensenleven


Wie of wat is zo belangrijk jouw leven dat je bereid bent om er zelfs je meest dringende verantwoordelijkheden voor “tussen haakjes” te plaatsen?

Reacties

Anoniem zei…
Tja, wat is belangrijk en wat zijn dringende verantwoordelijkheden? Het lijkt mij dat binnen redelijke grenzen alles zijn uur heeft. Het is de kunst van het leven daar serieus maar bij tijden ook speels mee om te gaan. Mijn antwoord zou zijn als iets serieus of doordacht speels even belangrijker is. Groetjes, Sonja.

Meest gelezen

Bestel nú (tot 5 september) een gesigneerd exemplaar van het nieuwe boek van Nikolaas Sintobin sj, met een klein extraatje

Durven vertrouwen op wat komt: een serie van Nikolaas Sintobin sj over vertrouwen (1/6)

Pierre Teilhard de Chardin sj over de traagheid van God - citaat

Waarom sommige verdraagzaamheid helemaal geen verdraagzaamheid is

Waarom zou je eigenlijk vertrouwen? (2/6) - Serie van Nikolaas Sintobin sj over vertrouwen

Houdt Jezus eigenlijk wel van Maria? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Wat vraagt God van jou? Hoe kom je daar achter? De geniale suggestie van Ignatius van Loyola - Videogesprek met Nikolaas Sintobin sj

Een passie die je met niets kan vergelijken