Twee nieuwe tweets van paus Franciscus, vertaald in het Nederlands


Gisteren verstuurde paus Franciscus twee nieuwe tweets. Ik heb ze even voor u vertaald.

Als wij handelen als kinderen van God, wetend dat Hij van ons houdt, dan wordt ons leven vernieuwd, vervuld met rust en vreugde.

Christen zijn gaat niet enkel over het navolgen van geboden: het gaat over toelaten dat Christus het roer van ons leven overneemt en ons leven omvormt. 

Reacties

Anoniem zei…
fijn dat je dat voor ons vertaald en volgt,Mariette
Anoniem zei…
Dankjewel het doet deugd van onze Paus Franciscus te vernemen dat Christus het roer van ons leven steeds in handen houdt en omvormt. Moge er velen deze boodschap ter harte nemen.
Unknown zei…
Een Paus met het hart op de goede plaats. Een man die inspireert en de kern van het Evangelie voorleeft en uitdraagt.
Frans

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)