Weet jij wat jou gelukkig maakt?


Wat maakt jou gelukkig? Wat doe jou huppelend en dansend door het leven gaan?

Weet je dit of moet je daar diep over nadenken?

En als je het weet, doe je daar dan iets mee?


Reacties

Christine zei…
een diep geluksgevoel wat levend blijft als ik met anderen deel.........
Jos Arbeel zei…
Als ik dit zie ben ik toch zoooo blij met m'n warme sokken. Niet het zelfde als gelukkig zijn maar toch..! geen slecht begin.

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)