Wat doet de Paus daar toch met die opgestoken vinger? - Heerlijke videobeelden


Paus Franciscus wordt uitgenodigd tot iets dat niet meteen zijn specialiteit is. Toch geeft hij deze Cubaanse circusartiesten een kans. En meteen ook zichzelf. Met een meer dan behoorlijk resultaat tot gevolg.

 

Hoe reageer jij als je iets gevraagd wordt waarvan alles doet vermoeden dat je het niet kan?

 

Dat gebeurt namelijk wel vaker in een mensenleven. Vaak wordt een mens geroepen tot iets waartoe hij zichzelf niet in staat acht en dat nochtans zijn weg naar geluk blijkt te zijn.

 


Reacties

Cilia zei…
Inderdaad op HET moment wordt je soms uitgenodigd om uit jezelf iets gte doen of te zeggen. Op DAT moment wordt je ingegeven wat je moet doen of zeggen. Dank Goede Geest!!!

Meest gelezen

Is dit een ontluisterend kerstverhaal? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het kerstfeest

Help, het gaat niet goed met mij! De uitdaging van de standvastigheid (1/13) - Een nieuwe serie van Nikolaas Sintobin sj

God zélf ontmoeten, terwijl je thuis bidt met een bijbeltekst. Hoe doe je dat? - Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Tussen droom en daad staan wetten in de weg en praktische bezwaren - Heerlijk videootje over roeping

Durf jij de Advent aan in jouw leven? - Aangrijpend en bevragend advents-videootje

Begin van het hoogtepunt: Onbevlekte ontvangenis van Maria: "Zeg eens engelen"

Waarom de Advent zo vol risico's is - Animatie die vragen stelt

Kan God tot een mens spreken? En zo ja, hoe kom je daar achter? - Mark Rotsaert sj