Nikolaas Sintobin sj: schrijven over geloof en spiritualiteit, hoe doe je zoiets vandaag? - Voordracht

Foto Luc Collet
 
Vorige vrijdag (8 december 2023) mocht ik in Leuven de publieksprijs voor het beste christelijke en spirituele boek 2023 in ontvangst nemen voor "Levenslessen".

Ik heb daar een voordracht gehouden over hoe ik zelf schrijf over geloof en spiritualiteit, op zo'n wijze dat zoveel mensen als mogelijk er iets kunnen aan hebben.

Wil je het boek vooralsnog bestellen via internet, klik dan hier: dan ontvang je een door mij gehandtekend exemplaar mét een extra levensles voor Kerstmis!






Reacties

Anoniem zei…
In video 16:50 min. ... Ik hoop dat niet christelijke lezers zich uitgesloten voelen...
Ik hoop dat ze zich niet uitgesloten voelen.
Anoniem zei…
Uw boek helpt tot geloofsverdieping. U schrijft het helder. Het helpt mij allesinds zeer goed om met vallen en opstaan verder te proberen te geraken. Waarvoordank

Meest gelezen

Hoe komt het toch dat jezuïeten zoveel investeren in onderwijs? - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (1/6)

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj

Een exclusieve ignatiaanse wijze om je zomer nóg beter in te gaan - Schrijf je in voor deze webinar met Nikolaas Sintobin sj

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj

Waarom is Jezus eigenlijk naar ons toe gekomen? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Onderscheidend luisteren en spreken - Nikolaas Sintobin sj over de subtiele rijkdom van het luistergesprek

Theresia van Lisieux aan het woord: de vreugde van de onvolmaaktheid

Een vriendschappelijke begroeting die er geen bleek te zijn - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj