Knuffel

Toen ik voor het eerst iets zag over deze campagne vond ik het maar niets. Dit is niet mijn stijl, om het vriendelijk uit te drukken. Dit is al te gek. Dacht ik.

Maar is dit werkelijk nonsens? Staan er niet heel wat zulke “gekke” dingen in het Evangelie?

(NB: “free hugs” is Engels voor “gratis knuffels”) Delen

Reacties

v. zei…
Als ik mijn hart volg, kan ik niet anders dan mijn armen openen voor de ander. Hij vraagt om deel van mijn leven te worden en dat ik zijn leven in hart en nieren deel. Prachtig om de onbevangenheid van het omhelzen te mogen meemaken.

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Wie is Jorge Maria Bergoglio: "Ik ben een gewiekste zondaar" - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben: citaat

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

Wat maakt vasten tot christelijk vasten? Nikolaas Sintobin sj legt het kort en bondig uit - video