Grote stilte


Deze film gaat over mensen die hun hele leven “vakantie” houden: ze proberen zich helemaal leeg te maken, gedreven door hun verlangen om God te vinden en door Hem bewoond te worden.

De komende weken zal deze blog zich ook in stilte hullen. Het laat u rustig de tijd om dit unieke document van 161 minuten te smaken. Klik hier.

Uw blogger geeft u graag opnieuw afspraak op 27 juli.

Ad majorem Dei gloriam.

Delen

Reacties

Anoniem zei…
Ik klik op de aangeduide woorden en kom bij Gloria.tv. Deze pagina niet gevonden. Allerlei filmpjes kan ik aanklikken.
Is dat de bedoeling?
Elaine zei…
Enjoy your break!
But: "Die große Stille" is not made to be watched on a computer screen...
Anoniem zei…
De foto uit Die grosse Stille nodigt reeds uit tot stilte, de film neemt je mee in een levenslang verhaal van monniken. De computer is slechts een medium naar de kern der dingen, precies zoals ook de film dit probeert te doen. Begrijpelijk dat niet iedereen dit medium op dezelfde wijze aanvoelt.

Meest gelezen

Bestel nú (tot 5 september) een gesigneerd exemplaar van het nieuwe boek van Nikolaas Sintobin sj, met een klein extraatje

Durven vertrouwen op wat komt: een serie van Nikolaas Sintobin sj over vertrouwen (1/6)

Pierre Teilhard de Chardin sj over de traagheid van God - citaat

Waarom sommige verdraagzaamheid helemaal geen verdraagzaamheid is

Houdt Jezus eigenlijk wel van Maria? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Wat vraagt God van jou? Hoe kom je daar achter? De geniale suggestie van Ignatius van Loyola - Videogesprek met Nikolaas Sintobin sj

Waarom zou je eigenlijk vertrouwen? (2/6) - Serie van Nikolaas Sintobin sj over vertrouwen

Wat is een exorcisme in de katholieke traditie?