"6 miljard mensen": liefde

Een project van Yann Arthus Bertrand.

Mensen getuigen over hun leven. Woord en beeld. Ontwapenende eenvoud. Bevragend ook ...

En ik? Wat is mijn ervaring? Hoe ga ik hier mee om?


Houden van. 6 miljard Mensen from GoodPlanet on Vimeo.


Deze tentoonstelling loopt tot 19 juni in Tour & Taxis in Brussel.

Reacties

Sylvie zei…
Wat een prachtige getuigenissen, recht uit het hart, uit het leven gegrepen! Sommige grijpen je echt naar de keel!

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)